0%

Czy ty i twój partner regularnie wyrażacie i okazujecie swoją miłość do siebie nawzajem?

Czy jesteście zadowoleni z bliskości fizycznej (nie seksualnej), którą razem dzielicie?

Czy traktujecie się nawzajem z szacunkiem i życzliwością?

Czy oboje macie poczucie bezpieczeństwa dzieląc się swoimi słabościami i obawami?

Czy na ogół masz więcej pozytywnych i ciepłych interakcji między Wami niż negatywnych i trudnych?

Czy ty i twój partner stawiacie swój związek na pierwszym miejscu przed pracą, dziećmi, rodziną, znajomymi i hobby?

Czy ty i twój partner jesteście w stanie przezwyciężyć konflikt bez niszczących lub szkodliwych kłótni?

Czy ty i twój partner jesteście równie zaangażowani w rozwiązywanie konfliktów?

Czy ty i twój partner jesteście w stanie przeprosić za błędy lub wykroczenia w związku?

Czy ty i twój partner czujecie, że wasze potrzeby emocjonalne są spełnione w związku?

Czy ty i twój partner czujecie, że możecie być w pełni sobą w związku?

Czy ty i twój partner jesteście zadowoleni z Waszego życia seksualnego?

Czy ty i twój partner często bawicie się razem i miło spędzacie czas na przyjemnościach?

Czy ty i twój partner macie te same życiowe cele i wartości?

Czy ty i twój partner jesteście zgodni w swoich duchowych lub religijnych wierzeniach?

Czy ty i twój partner macie te same zasady rodzicielskie?

Czy ty i twój partner macie te same cele i wartości zdrowotne?

Czy ty i twój partner macie te same cele finansowe i wartości?

Czy ty i twój partner jesteście zadowoleni ze swojego życia towarzyskiego?

Czy Ty i Twój partner jesteście zgodni co do ilości czasu, które spędzacie z rodziną (rodzice, dziadkowie)

TEST NA ZWIĄZEK
Gratulacje! Twój związek jest zdrowy i silny. Ty i twój partner cieszycie się wysokim poziomem intymności emocjonalnej i fizycznej, wzajemnego szacunku, umiejętnej komunikacji oraz wspólnych celów i wartości. Świętuj i uznawaj, co robisz dobrze, i pamiętaj, aby nadal pielęgnować codzienne relacje, aby utrzymać tą bliskość i intymność, którą zbudowaliście. Możesz mieć jeden lub dwa obszary, które wymagają uwagi lub pracy, ale wydaje się, że masz umiejętności radzenia sobie z nimi ze współczuciem i dojrzałością. Tak trzymaj!

Wasz związek można określić jako „całkiem dobry”, gdzie kilka rzeczy można naprawić lub ulepszyć. Jest wiele par, które całe życie spędzają w tym stanie. Możesz mieć jeden lub dwa problemy, które są naprawdę kłopotliwe, lub może jest kilka obszarów w twoim związku, które są po prostu dotkliwe. Kiedy wszystko jest w porządku, ale nie straszne, jest to najlepszy czas, aby pracować nad poprawą twojego związku. Zaakceptowanie relacji "w porządku" może sprawić, że jeden lub obaj z was będzie podatny na niezadowolenie, nudę i apatię - które mogą być zabójcami związków. Daj swój czas i energię dla waszego związku i pracuj nad sposobami poprawy komunikacji, zaangażowania i intymności. Twój związek miłości może być źródłem twojego największego szczęścia, spełnienia i zadowolenia z życia. Traktuj tą relację z uwagą, na jaką zasługuje, i współpracujcie ze sobą, aby wzmocnić i ulepszyć słabe obszary. Jeśli chcesz poznać sposoby na to aby twój związek był jeszcze lepszy i pełniejszy - umówcie się na darmową konsultację.

Twój związek jest mocno zachwiany i zmienny, a ty i twój partner musicie uważać, zanim sytuacja się pogorszy. Jeśli większość twoich odpowiedzi znalazła się w kategoriach "rzadko" i „czasami", dostajesz znacznie mniej niż zasługujesz lub możesz cieszyć się w swoim związku. Zwróć szczególną uwagę na każdą z "rzadko" odpowiedzi, aby zobaczyć, gdzie masz najwięcej trudności. Są to obszary powodujące wiele frustracji i niezadowolenia między tobą a twoim partnerem i które mogą doprowadzić do rozstania, jeśli zostawisz je samym sobie. Podczas pracy nad rozwiązywaniem i ulepszaniem tych obszarów może się okazać, że wiele obszarów, w których odpowiedziano "czasami" również poprawić. Ty i twój partner macie kilka rzeczy do nauczenia się o pielęgnowaniu swojej miłości i intymności, a wasz związek jest wart wysiłku. Nie pozwól, aby rzeczy dalej się pogarszały. Podejmij teraz działanie i chroń miłość i bliskość, które miałeś, kiedy pierwszy raz się spotkałeś. Umówcie się na darmową konsultację.

Twój związek wymaga poważnej uwagi. Tobie i twojemu partnerowi brakuje emocjonalnej i fizycznej intymności, zdrowych umiejętności komunikacyjnych, wzajemnego szacunku i wspólnych celów i wartości. Ten konflikt, zranione uczucia i trudne emocje często przekładają się poważnie na Waszą relację. Albo jedno lub oboje czujecie coraz większe zrezygnowanie i obojętność i być może przestaliście już probować. To nie znaczy, że twój związek jest nie do naprawienia, ale potrzebujesz poważnej interwencji, zanim związek się rozpadnie. Znajdujesz się teraz w punkcie kryzysowym i oboje potrzebujecie między innymi nauczyć się, jak odbudować ten związek, jak pokonać trudności i wiedzieć jak rozwiązywać konflikty, jak pielęgnować i dbać o relacje na co dzień, aby uczucie rozkwitło od nowa. Jeśli chcesz, aby coś się zmieniło, czas na podjęcie działań jest właśnie teraz. Umów się bezpłatną konsultację : https://www.klinikarelacji.pl/product/coaching-psychologiczny-sesja-wstepna-1h/ Uwaga: Jeśli uważasz, że w twoim związku występuje emocjonalne nadużycie, przemoc fizyczną lub uzależnieniem rozważ zgłoszenie tego do odpowiednich organów lub ośrodków, które oferują pomoc ofiarom przemocy.

Share your Results: